top of page

Türkiye Kerizler Konfederasyonu

05.02.2023

Bu pazar itibarıyla kamuoyuna Türkiye Kerizler Konfederasyonu Başkanlığımı ilan ediyorum. Bugünlere kolay gelinmedi. Elbet acılar çekildi, bıçağın kemiğe dayandığı çok oldu ama şükür kimselere bırakmadık bu makamı. Kondererasyon dedik, yani birden çok keriz federasyonundan oluşmakta teşkilatımız. Gelin size biz kimiz, biraz anlatayım.

Bay Kemal

08.01.2023

Seçim yılına girdik. Hayırlı uğurlu olsun. Ringin bir köşesinde kimin olduğu aylardır, yıllardır belli. Diğer köşe için ise herkesin gönlünde farklı bir aslan yatıyor. Adaylık konusunda kimisi benim cumhurbaşkanlığında gözüm yok ben başbakan olacağım diyor, kimisi ise altılı masanın figüranı olmayı seçiyor. Altılı masa dışındaki partilerde ise iktidar ile rekabet edebilecek ve o sinerjiyi yaratabilecek bir isim ortaya çıkamıyor. Ben aday olmak istiyorum diye ortaya çıkan tek bir isim var o da Kemal Kılıçdaroğlu. Nam-ı diğer “Bay Kemal”. Gelin bugün birlikte iyisiyle kötüsüyle, günahıyla sevabıyla Bay Kemal’den konuşalım.

EYT - Eyvah Yine Tornistan

09.10.2022

EYT mevzusu uzun yıllardır ülkenin gündeminde olan bir konu. Tüm sorunları ile seçim yıllarında yüzleşen Türkiye’de bu mevzu da uzun yıllardır gerek sosyal medyada gerekse de çeşitli mitinglerde dile getirilse de iktidar çözüm için masaya ancak kaybetmesi olası bir seçim öncesinde oturmaya karar verdi. Peki bunu yapmakla doğru mu yapıyor, gelin karar verelim.

bottom of page